O nás

O nás

Jsme společnost DIOMETAL PRO, na začátku nebyl cíl, ale sen vybudovat něco vlastního, zdravého a lepšího, než s čím jsme se jako zaměstnanci v oboru strojírenství běžně setkávali. Firmu, kde bude jasně patrná tvrdá práce a úsilí všech, kteří jsou ochotni přiložit ruce k dílu nad rámec běžných pracovních povinností, aby vznikající společnost posunuly směrem ke stabilitě, prosperitě a kvalitě výrobků bez kompromisů
Psal se rok 2016 a s třesoucí se rukou jsme podepisovali financování našeho prvního CNC frézovacího centra, s pocity strachu i očekávání co přinesou následující týdny a měsíce. Ale také s odvahou a odhodláním uspět na tuzemském trhu a vybudovat si pozici ve světě silné konkurence strojírenských firem.
Na našem snu neustále pracujeme, investujeme do nových technologii, zvětšujeme kapacity stávajících divizí a rozšiřujeme výrobní portfolio. Z původního projektu třech nadšenců je nás dnes již padesát a pracujeme ve dvousměnném provozu.
Náš hlavní výrobní program a to CNC třískové obrábění jsme postupně rozšířili o divizi svařování, montáže, lepení a v roce 2022 o zcela novou divizi zpracování plechu.
Co říct závěrem tohoto krátkého úvodu? Snad jen že i přes náročnost našeho projektu nás to baví a pro kvalitně odvedenou práci vždy uděláme maximum.
Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.
S pozdravem team DIOMETAL PRO, s.r.o.
DIOMETAL PRO s.r.o.
Nádražní 626, 342 01 Sušice
IČ: 02558785
DIČ: CZ02558785
+420 774 060 507info@diometalpro.cz
© 2024 DIOMETAL PRO, s.r.o.
cross